محدودیت های کرونایی

اظهارنامه جدید هواپیمایی امارات در خصوص محدودیت های کرونایی

visibility274

اطلاعیه ای از سوی مدیرعامل شرکت هواپیمایی «امارات» (Emirates) به ‌تازگی منتشر شده است. بر اساس این اظهار نامه مسافران واکسینه ‌شده باید با موانع کمتری رو‌برو شوند. به همین دلیل پروتکل‌های ویژه‌ای برای آن‌ها اعمال خواهد شد. در خصوص برقراری محدودیت های کرونایی در نظر گرفته شده برای افراد واکسینه شده، مدیرعامل شرکت هواپیمایی امارات بیانیه ای را اعلام کرده است:
«مسافرانی که واکسینه ‌شده اند می بایست از امتیاز بیشتری برخوردار باشند. با واکسیناسیون «کرونا» در اکثر کشورها، احتمالا پروتکل‌های مختلفی برای افراد واکسینه ‌شده اعمال خواهد شد.»

وی در ادامه اینگونه اعلام کرد:
«احتمالا افرادی که واکسن کرونا را دریافت کرده نسبت به افرادی که واکسن نزده‌اند، با محدودیت های کرونایی و موانع کمتری روبرو خواهند شد».

تاکنون بیش از شش میلیون دوز واکسن توسط کشور «امارات متحده عربی» مورد استفاده قرار گرفته است. لازم به ذکر است که بیش از ۳.۶۱ میلیون نفر در کشور امارات متحده عربی واکسینه شده‌اند. هواپیمایی امارات نیز به ‌عنوان بخشی از اقدامات خود در راستای یکپارچه‌سازی تجربه سفر مسافران، اخیرا توافق‌نامه‌ای را با «اداره بهداشت دبی» امضا کرده است. مطابق با این توافق‌نامه، یکی از اولین شهرهای جهان که برنامه تایید دیجیتالی سوابق پزشکی مربوط به ویروس کرونای مسافران و واکسیناسیون کرونا را اجرا خواهد کرد، دبی است. با توجه به این توافق نامه صورت گرفته سیستم‌های «آی‌تی» (IT) آزمایشگاه‌های مورد ‌تایید اداره بهداشت دبی با سیستم‌های رزرو و چک‌این در امارات همکاری را به عمل آورده اند. هدف از این همکاری فراهم کردن روشی مطمئن و قانونی برای ‌اشتراک‌گذاری، ذخیره و تأیید اطلاعات سلامت مسافران است.

 


در ادامه می توانید مطلبی درباره آخرین تدابیر اتخاذ شده برای ورود به خاک دبی
و تدابیر کرونایی برای گشت و گذار در دبی بخوانید

آخرین تدابیر اتخاذ شده برای ورود به خاک دبی

تدابیر کرونایی برای گشت و گذار در دبی اعلام شد


 

بیشتر بخوانید  الزام در انجام تست کرونا برای جابجایی مسافران در پروازهای داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست